PlasmaMade – film

Po latach rozwoju, PlasmaMade wszedł na rynek w roku 2013 z rewolucyjnym systemem filtrów, zaprojektowanym specjalnie dla okapów w przemyśle kuchennym.
Nasz PlasmaMade Airfilter zainstalować można bezpośrednio na dowolnym okapie kuchennym, eliminując potrzebę zewnętrznego wylotu powietrza. Daje to korzyść w postaci bezpośredniej oszczędności na kosztach ogrzewania i chłodzenia, gdyż powietrze nie jest już odprowadzane na zewnątrz, lecz pozostaje wewnątrz domu. My to nazywamy “cyrkulacją wtórną”. Kolejna korzyść jest taka, że okap kuchenny można teraz uwzględnić w obliczaniu wydajności energetycznej domu, co oznacza, że Twoja etykieta efektywności energetycznej w końcu jest dokładna.

PlasmaMade Airfilter eliminuje nie tylko zapachy gotowania, lecz także pyłki i bakterie wewnątrz domu.
By to osiągnąć, PlasmaMade Airfilter wykorzystuje 4 techniki.
Po pierwsze, plazmę konwertującą molekuły O2 w molekuły O3, eliminując cząsteczki zapachowe.
Po drugie, nasze elektrostatyczne powłoki wewnętrzne, w których tworzymy jony przechodzące przez powietrze z kuchenki.
I po trzecie, nasze elektrostatyki o rdzeniu z włókna szklanego, pozwalające przechwytywać i magazynować grube zanieczyszczenia i tłuszcz oraz powoli je eliminować przy pomocy elektrod w stalowej siatce wewnętrznej i zewnętrznej.
Po ostatnie, węglowa powłoka zewnętrzna oczyszcza powietrze i usuwa wszelki osad, dzięki czemu nasz filtr jest w stanie kompletnie wyeliminować zarówno grube jak i ultra-drobne zanieczyszczenia.

PlasmaMade Airfilter jest w stanie wytrzymać 10-15 lat i spełnia najsurowsze standardy bezpieczeństwa. Inne systemy częstą integrują jedynie pojedynczą technikę w swym filtrze, przez co nie mogą się równać z naszym rewolucyjnym systemem PlasmaMade.
Do każdego PlasmaMade Airfilter dołączony jest certyfikat autentyczności, który można zarejestrować dla gwarancji najlepszej obsługi oraz autentycznego produktu.
Dowiedz się wszystkiego o PlasmaMade w licznych artykułach i komunikatach prasowych dostępnych online. Udostępniliśmy również kilka filmów na naszym własnym kanale YouTube.

W roku 2017 PlasmaMade rozszerzył swój asortyment o serię PlasmaMade Carbon. Filtry te stworzono zgodnie z tą samą koncepcją, co w przypadku wcześniejszego PlasmaMade Airfilter. Główna różnica jest taka, że PlasmaMade Carbon Airfilter eliminuje jedynie zapachy gotowania.

Wyjątkowe w PlasmaMade Carbon Airfilter są te ostatnie 2-3 lata, dzięki mieszance wysokowęglowej, którą wybraliśmy specjalnie dla tego filtru.
Filtry zrobione są z materiałów wysokiej jakości, jak czarna stal i plastik ABS.
Filtry te pasują również do każdego okapu kuchennego, dzięki czemu seria PlasmaMade Carbon oferuje dogodne rozwiązanie na każdy budżet.
Nasz system wyróżnia to, że można w dowolnej chwili zastępować i wymieniać między sobą wszystkie produkty PlasmaMade, dlatego też nazywamy to naszym rozwiązaniem Plug & Play.

Liczymy, że udało nam się dać Ci nieco wglądu w naszą filozofię.
W przyszłości PlasmaMade nadal będzie pracować nad ulepszaniem filtrów dla poprawy Twojego zdrowia i gotowania.
Naszą kolejną misją jest kompletna eliminacja drobnych cząsteczek uwalnianych w trakcie gotowania.
Nadal pracujemy nad naszym przekonaniem, że okap kuchenny z cyrkulacją wtórną nie powinien potrzebować więcej niż 300 m3 na godzinę, by uzyskać prawidłowe ssanie.

Czego możesz się po nas spodziewać:

A
100% naturalny proces

Ten proces skutkuje 99,9% zyskiem.

B
Wysoka wydajność

Mechaniczny filtr wstępny nie jest konieczny.

C
Mikroorganizmy

Wszystkie zbędne substancje są filtrowane na zewnątrz.

D
Aktualność

Filtr powietrza PlasmaMade jest zgodny z najnowszymi standardami unijnymi na 2015 rok.

Certyfikaty

Safety Tested
The PlasmaMade filter has been tested to guarantee operation and safety.

ISO 9001 Produced
The PlasmaMade air filter is produced according to the ISO 9001 standard.

Wysoka wydajność w najlepszej cenie
Najbardziej ekonomiczny plazmowy filtr powietrza w swojej klasie.

Gwarancja jakości
Filtr powietrza PlasmaMade objęty jest 5-letnią gwarancją.filter_ass

info_pm

info_pm

latviaestoniabelgiumaustriacanadamexicoswitzerlandhungaryhongkongBosniaCroatiaAustraliaLuxembourgEgyptMalaysiaSloveniaMacaunorwayfinlandswedishfrenchitalyportugalturkeyGermanSpaindutchchinaSouth AfricasingaporedanishusarussiapolandczechEnglish